KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16121017
nr 1612 1017
Marie-Augustin Zwiller
(1850-1939), Frankrike
Oljemålning, Sittande barn. Signerad. Olja på duk, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 51x43 cm
Marie-Augustin Zwiller, fransk konstnär född 1850, död 1939.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:26:45
15/4 18:36:47
Marie-Augustin Zwiller
Läs mer om Marie-Augustin Zwiller