ART / Watercolor paintings & Drawings / Silk paintings 11096198
nr 1109 6198
SILK PAINTINGS
6 parts, China, 16x23, wear, damages.
6 st, Kina, 16x23
Condition: slitage, skador
1000
SEK 400
Monday May 22 2017
at 19:17:24
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr