Ã–VRIGT / Smycken / Ring + örhängen 5602422

nr 560 2422

Ring + örhängen

3 del, Silver 925, Lanzarote

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 januari 2009
kl 17:21:08

12/1 17:16:08 1      Vinnande bud