KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12497225
nr 1249 7225
Anders Altzar
(1886-1939), Sverige
Oljemålning, Motiv från Dalarna. Signerad. Olja på duk, 54x63 cm
Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:50:57
350 kr