KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12665377

nr 1266 5377

Arne Björkegren

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, Komposition, Signerad. Olja på pannå, 57x70 cm

Arne Björkegren, född 1929 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juli 2019
kl 20:04:49

19/7 02:24:44 1      Vinnande bud

Arne Björkegren

Läs mer om Arne Björkegren