KONST / Litografier / Färglitografi 15052067
nr 1505 2067
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
"Absolut Citron". Signerad, numrerad 202/250. Färglitografi, bildmått: 80x60 cm, yttermått inklusive ram: 88x67 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:33:00
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann