SILVER & METAL / Silver / Presenterfat 15741034

nr 1574 1034

Presenterfat

silver. Augsburd, Christians Lúttkens, tidigt 1700-tal, spår av förgyllning. Diameter: 20, 5 cm.

silver. Augsburg, Christians Lúttkens, tidigt 1700-tal, spår av förgyllning. Diameter: 20,5 cm, Vikt: 130 g ca

5000

SEK 4000

Monday October 30 2023
at 20:58:34

30/10 16:21:51 1      Vinnande bud
30/10 20:52:22 1      justering av budtak

  • Klassiska
  • Oct 30

Klassiska

Read more about Klassiska