FURNITURE / Tables / Pedestal 11482239
nr 1148 2239
PEDESTAL
omkring sekelskiftet 1900, height: 105 cm, wear, damages.
omkring sekelskiftet 1900, höjd: 105 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 300
Monday December 4 2017
at 20:21:34
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)