KONST / Litografier / Färglitografi 11018004
nr 1101 8004
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Corneille (1922-2010), 4/30, signerad. -95, motivet: 21x35
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 10 april 2017
kl 19:17:13
10/4 18:46:58
Corneille
Läs mer om Corneille