MÖBLER / Möbler, övrigt / Tamburmajor 14177546

nr 1417 7546

Tamburmajor

bemålad. Höjd: 184

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 september 2021
kl 20:49:37

6/9 20:44:37 1      Vinnande bud