MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5154613
nr 515 4613
Byrå
Gustaviansk stil, längd: 84, djup: 45, höjd: 70 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
tisdag 25 mars 2008
kl 17:04:31
21/3 12:17:56
700 kr
24/3 12:47:55
Den Gustavianska stilen