KONST / Litografier / Färglitografier 17453347

nr 1745 3347

Färglitografier

6 st, Yves Ganne (1931-2019), oramade lösa blad. Signerad, färglitografi, numrerad 64/500, bm26,5x20 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 december 2025
kl 19:26:13

27/11 14:48:07 1      Vinnande bud