KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257597

nr 1425 7597

Erik Jensen

(1908-1986), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 41x49 cm

Erik Jensen, svensk målare född 1908 i Karlskrona, död 1986.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 20:44:16

Erik Jensen

Läs mer om Erik Jensen