MÖBLER / Skåp & hyllor / Hylla 15464453
nr 1546 4453
Hylla
design: Niels Gammelgaard, för IKEA 1980-tal, "Moment". Bredd: 170 cm, djup: 30 cm, höjd: 158 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:22:46
1.500 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)