KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17188214

nr 1718 8214

Jan Naliwajko

(f. 1938), Sverige

Oljemålning, Tillskriven, ej signerad, Kvinna. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 117x91

Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 25 augusti 2025
kl 20:52:33

23/8 13:41:47 1      700 kr
25/8 19:10:15 2      Vinnande bud

Jan Naliwajko

Läs mer om Jan Naliwajko