ART / Lithographs / Litograph in colors 13789168
nr 1378 9168
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Gustav Rudberg (1915-2001), Sweden. Sailing-boat, son162/260, 53x62, yttermått inklusive ram: 64x73,
LITOGRAPH IN COLORS, Segelbåt. Signerad, numrerad 162/260,53x62, yttermått inklusive ram: 64x73 cm
Gustav Rudberg, born 1915, dead 2001, Swedish painter.
SEK 250
Monday February 15 2021
at 18:40:18
100 kr
200 kr
Gustav Rudberg
Read more about Gustav Rudberg