KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 10245329

nr 1024 5329

Kolteckning

William Nordling, Fiskare, signerad, 63x47

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 mars 2016
kl 18:19:40

12/3 14:55:09 1      Vinnande bud