KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16951024
nr 1695 1024
Catherine Humble, 1700-tal, Mansporträtt, Signerad. A tergo, kopparpannå, 22x17,5, yttermått inklusive ram: 33x29 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 21 april 2025
kl 18:17:59
21/4 01:18:50
21/4 01:19:09