KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14908273
nr 1490 8273
Signe Bohman
(1885-1987), Sverige
Oljemålning, Fiskeläge. Signerad. Olja på pannå, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 55x47 cm
Signe Bohman, svensk bildkonstnär född 1885, död 1987.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:15:22
16/9 18:56:04
16/9 18:57:13