KONST / Litografier / Färglitografi 12213174
nr 1221 3174
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Man i eka. Signerad, numrerad 1110/1400, Motivet: 38x46 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:00:39
1/12 23:53:49
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson