GLASS & CERAMICS / Ceramics / Urn 6903406
nr 690 3406
URN
China, 19th century, height: 20, lock saknas, nagg.
Kina, 1800-tal, höjd: 20
Condition: lock saknas, nagg
300
SEK 250
Monday April 4 2011
at 18:16:39
100 kr
200 kr