KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12342414
nr 1234 2414
Akvareller
2 st. Signerade, hamnmotiv, 27x35
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 februari 2019
kl 18:41:58
100 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)