KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15086090
nr 1508 6090
Etsning
Oidentifierad konstnär. Boxare. Signerad, numrerad 28/50. Bildmått: 19,5x24 cm, yttermått inklusive ram: 37x40 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:39:00
100 kr
200 kr