KONST / Litografier / Litografi 16926123

nr 1692 6123

Jan Salakari

(f. 1932), Finland

Litografi, Signerad, numrerad 120/160, daterad - 81, träd. Bladets mått: 16x15 cm, yttermått inklusive ram: 37x37 cm

Jan Salakari, finländsk bildkonstnär född 1932.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 april 2025
kl 18:34:31

5/4 17:22:06 1      Vinnande bud

Jan Salakari

Läs mer om Jan Salakari