ÖVRIGT / Diverse / Smyckeskrin 14145158
nr 1414 5158
Smyckeskrin
Asien, trä med pärlemor, 25x25cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:03:05
100 kr
150 kr