KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13856110
nr 1385 6110
Erik Tryggelin
(1878-1962), Sverige
Blandteknik, Arbetare. Signerad, daterad 1910. Pastell och blyerts, ca 58x49 cm, yttermått inklusive ram: 78x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:19:01
15/3 22:50:02
200 kr
20/3 22:04:32
Erik Tryggelin
Läs mer om Erik Tryggelin