FURNITURE / Tables / Drum table 11424688

nr 1142 4688

Drum table

diameter: 53 cm, height: 59 cm, wear, bordsyta med skador.

diameter: 53 cm, höjd: 59 cm

Condition: slitage, bordsyta med skador

400

SEK 100

Monday November 6 2017
at 19:24:08

6/11 18:30:19 1      Vinnande bud