FURNITURE / Tables / Drum table 11424688
nr 1142 4688
Drum table
diameter: 53 cm, height: 59 cm, wear, bordsyta med skador.
diameter: 53 cm, höjd: 59 cm
Condition: slitage, bordsyta med skador
400
SEK 100
Monday November 6 2017
at 19:24:08
6/11 18:30:19