MISCELLANEOUS / Rugs / Kuba 7281011
nr 728 1011
Kuba
Surahanimönster, 104x139, even partly heavier wear, minor repairs, one end missing a few rows of knots.
Surahanimönster, 104x139
Condition: jämnt ställvis hårdare slitage, mindre lagningar, en kortsida saknar några knutrader
2000
SEK 1000
Monday November 28 2011
at 19:12:26
21/11 09:13:22
- Thema-auction