ART / Oil paintings / Oil painting 11285046
nr 1128 5046
Erling Ärlingsson
(1904-1983), Sverige
Erling Ärlingsson (1904-1983), Landskapsmotiv, signerad, olja på pannå, motivet: 32x45,
OIL PAINTING, Erling Ärlingsson (1904-1983), Landskapsmotiv, signerad, olja på pannå, motivet: 32x45
Erling Ärlingsson, born 1904, dead 1983, Swedish painter.
Withdrawn
Monday September 11 2017
at 18:46:04
Erling Ärlingsson
Read more about Erling Ärlingsson