KONST / Litografier / Färglitografi 14177558

nr 1417 7558

Ilkka Pärni

(f. 1959), Sverige

Signerad, numrerad 52/150, daterad 94. Färglitografi, bildmått: 26x23cm, yttermått inklusive ram: 40x40cm

Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 6 september 2021
kl 19:00:20

Ilkka Pärni

Läs mer om Ilkka Pärni