KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12143094
nr 1214 3094
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad 1959. Motivet: 27x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:28:16
28/10 22:12:36
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz