ÖVRIGT / Diverse / Fat 15228034
nr 1522 8034
Fat
Cloisonnéarbete, Kina, 18-/1900-tal. Längd: 26 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:38:45
400 kr