KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13513028

nr 1351 3028

Pelle Ã…berg

(1909-1964), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 66x57cm

Utrop:

20.000 kr

Såld:

15.000 kr

måndag 28 september 2020
kl 18:17:19

23/9 21:58:01 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 28 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Pelle Ã…berg

Läs mer om Pelle Ã…berg