MÖBLER / Bord / Etagebord 6046503

nr 604 6503

Etagebord

Med låda, längd: 50, djup: 34, höjd: 71

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

650 kr

måndag 12 oktober 2009
kl 19:03:43