ART / Lithographs / Färglitografi 9236280
nr 923 6280
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Västan-Sommarbåten, HC-upplaga, 20/50, signerad, motivet: 30x43,
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), Västan-Sommarbåten, HC-upplaga, 20/50, signerad, motivet: 30x43
Withdrawn
Monday November 10 2014
at 18:06:40
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson