KONST / Litografier / Färglitografi 14733355
nr 1473 3355
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 82/300, daterad -69. Färglitografi, bildmått: 27x31, yttermått inklusive ram: 44x47 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:40:56
6/6 18:21:51
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner