FURNITURE / Tables / Gate-leg table 7107466
nr 710 7466
GATE-LEG TABLE
19th century, length: 106, width: 42, height: 79, wear, damages.
1800-tal, längd: 106, djup: 42, höjd: 79
Condition: slitage, skador
2000
SEK 2900
Monday August 22 2011
at 16:00:00
2.800 kr
2.500 kr