KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11255058

nr 1125 5058

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Blandteknik, Madeleine Pyk (f. 1934), Familjen, signerad, -70,22x22

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 28 augusti 2017
kl 18:31:30

  • Klassiska
  • 28 aug

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk