MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Folding screen 14744128
nr 1474 4128
FOLDING SCREEN
old, 2 parts, 162x56, wear, damages.
Modell äldre, 2 delar, 162x56 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 450
Monday June 13 2022
at 18:02:47
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Robot)