KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292128

nr 1629 2128

Ethel Fladstad

(1922-2004), Sverige

Oljemålning, Sommarblommor. Signerad. Olja på pannå, 15x20 cm, yttermått inklusive ram: 27x33 cm

Ethel Fladstad, svensk bildkonstnär född 1922, död 2004.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 juni 2024
kl 19:25:35

  • Tema
  • 17 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Ethel Fladstad

Läs mer om Ethel Fladstad