KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4058061

nr 405 8061

Akvarell

1700-tal, 'Swartsiö' 22x20

Utrop:

300 kr

Såld:

19.500 kr

måndag 10 april 2006