ART / Misc. paintings / Mobilt konstverk (dds) 4812038
nr 481 2038
Mobilt konstverk (dds)
Lenght: ()
hängande skulptur Olle Adrin, plexiglas, diameter 50 cm exklusive vajer för upphängning, specialtillverkad transportlåda medföljer (skador/nagg/slitage)
1000
SEK 1000
Monday August 27 2007
at 16:11:25
22/8 21:18:11
- Thema-auction
Mobilt konstverk (dds)
nr 481 2038
Mobilt konstverk (dds)
Lenght: ()
| Estimate: | 1000 |
| Sold: | SEK 1000 |
Monday August 27 2007 |
| 22/8 21:18:11 | 1 | Vinnande bud |
- Thema-auction