KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12691210

nr 1269 1210

Jukka Vänttinen

(f. 1954)

Etsning, "Kasern två I ". Signerad, numrerad 23/50, daterad -82, ca 49,5x34 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 19:33:45