KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17454243
nr 1745 4243
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -79 fjällbäck. Akvarell, bildmått: 20x323 cm, yttermått inklusive ram: 37x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 december 2025
kl 20:40:39
30/11 16:54:16
30/11 16:55:06