KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17454243

nr 1745 4243

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -79 fjällbäck. Akvarell, bildmått: 20x323 cm, yttermått inklusive ram: 37x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 december 2025
kl 20:40:39

30/11 16:54:16 1      Vinnande bud
30/11 16:55:06 1      justering av budtak