KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9287559
nr 928 7559
Akvarell
Gunnar Edeby, Den blå staden, signerad. , 61x62
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 december 2014
kl 19:10:53
30/11 14:43:01