KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8746030
nr 874 6030
Laris Strunke
(f. 1931), Sverige
Akvarell, Laris Strunke, "Vik", signerad, bladets mått: 56 x 76
Laris Strunke, svensk bildkonstnär född 1931 .
Utrop:
2.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 februari 2014
kl 20:07:52
300 kr
400 kr
500 kr
700 kr
700 kr