KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17537149

nr 1753 7149

Tore Hultcrantz

(1923-1998), Sverige

Oljemålning, Signerad, Komposition. Olja på pannå, 22x39, oramad

Tore Hultcrantz, svensk målare och grafiker född 1923, död 1998.

Utrop:

800 kr

måndag 19 januari 2026
kl 20:07:19

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Tore Hultcrantz

Läs mer om Tore Hultcrantz