KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14423192
nr 1442 3192
Grafiskt blad
Jonas Lund, "Landskap med hus". Signerad, numrerad 70/100, Giclee fine art. Bildmått: 28. 5x38 cm, yttermått inklusive ram: 30. 5x43 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:51:24
13/1 15:36:03