GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 10985502

nr 1098 5502

Tallrikar

+ skålfat, 5 delar, Kina, Nutida, diameter: 26-31

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 27 mars 2017
kl 20:13:44