KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246401
nr 1424 6401
Oidentifierad konstnär. Signerad a tergo, Stortorget. Olja på duk, 53x57, yttermått inklusive ram: 60x65 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:43:46
10/10 15:00:35
300 kr
11/10 18:14:35